twoj-portret.pl

portret na czarnym tle

portret na czarnym tle

Boże Legends z całego świata

Istnieje wiele ciekawych legend, które są związane ze świętami Bożego Narodzenia, z całego świata. Oto kilka z nich:

Legenda Baboushka Przed rewolucji rosyjskiej 1917 roku najbardziej znany prezent dawcą w kraju była stara kobieta znana jako Baboushka. Nie miała rodzinę i bardzo niewielu gości, ale jej dom był duży powodując w niej spędzać większość swojego czasu mycia, gotowania, przędzenia i reperowanie.Dr Jacek Czelej - pediatra

Pewnego wieczoru, kiedy został jej szorowania podłogi, usłyszała odgłos trąb pochodzących z zewnątrz. Kiedy wyjrzała przez okno widziała trzy drobno ubrana szlachta zbliża. Myślała już o nim aż usłyszała im pukanie do drzwi.

"Jesteśmy w podróży do Betlejem", mówili. "Aby znaleźć dziecko, które rodzi się królem. Nie chcesz iść z nami, aby go znaleźć?"

Ona odpowiedziała, mówiąc im, że jej czyszczenia podłóg potrzebne więc nie mogła wyjść z domu. Poprosiła ich, czy chcieliby przyjść i schronienie przed zimnem, ale wyjaśnił, że nie chcą być opóźnione i tak w lewo.

Później tej nocy, gdy sprzątanie stało, myślała o mężczyznach, którzy odwiedzili ją i dziecka z którymi rozmawiał. Żałowała, że ??nie poszedł z nimi i postanowił wyruszyć tam i wtedy.

Zebrała kilka drobiazgów z całego domu i ruszył w noc w dążeniu do szlachty. Jednak pomimo spacery i spacery i pyta po podróżujących kobiet i dziecka, który chciał być królem, nie mogła ich znaleźć.

Legenda głosi, że trwa do dziś, podróże ziemie w poszukiwaniu szlachty oraz w przededniu Ephiphany zostawia swoje drobiazgi w domach dobrych dzieci odwiedza w nadziei, że oni też będzie szukał Dziecięcia.

Legenda Spider i Choinka W Czechach istnieje legenda, która opowiada o biednej kobiety, która miała żadnych ozdób do domu na Boże Narodzenie. Było pająk, który dokonał jego domu w jej choinki i obrócił wstęg, które były skomplikowane i piękne. Gdy się obudziła Boże Narodzenie rano, odkryła, że ??promienie słońca trafiła do wstęg i zwrócił je do srebra. Następnie pająk został podobno przynosi szczęście. Poinsetta Legenda z Meksyku W Meksyku jest święta legenda, która opisuje, w jaki sposób poinsetta nastał. Był biedny chłopiec, który nie ma nic, aby umieścić na czele Dzieciątka Jezus w Wigilię. Ale usłyszał głos anioła, mówiąc mu, aby wybrać kilka chwastów. Gdy położył je w dół, ale okazało się piękne kwiaty, które teraz wiemy jak poinsetta.

Są to tylko niektóre z legend Bożego Narodzenia, które można znaleźć na całym świecie. Jest to interesujące zobaczyć, jak to porównać z tymi z własnego kraju, jak różne kultury opowiadać tę samą historię, ale w inny sposób.

Artykuł dzięki: podgrzewacz wody gazowy