twoj-portret.pl

portret jaki pomiar swiatla

portret jaki pomiar swiatla

Book Review - przegląd amerykańskiej dzisiejszym społeczeństwie

"Amerykańskie społeczeństwo dziś" to książka, która została napisana w 8 rozdziałów w języku angielskim przez Edwarda Ashbee.He jest kierownikiem Studiów Społecznych Denstone College, Staffordshire. Ashbee jest również współautorem amerykańskiej Polityka dzisiaj i Polityka Dziś Companion do rządu amerykańskiego. Książka została wydana przez Manchester University Press w 160 stron, oprawa miękka ISBN 07190 6022 z 2 w 2002 roku w Manchesterze i Nowym Jorku.

Ta książka może być uznana za podstawową pracę, która przedstawia pełną i podstawową wiedzę na temat amerykańskiego społeczeństwa i może być sugerowane dla tych, którzy chcą wiedzieć o różnych aspektów społeczeństwa amerykańskiego . Język książki nie jest skomplikowany; także stoły i dodatkowe informacje w puszkach srebra pomaga czytelnikom lepiej zrozumieć intencji pisarza.

Amerykańskie społeczeństwo dziś próbuje określić cechy współczesnego społeczeństwa amerykańskiego i stanowi wprowadzenie do USA dla studentów Studiów Amerykańskich, polityki i socjologii, a także ogólnych czytelników. Książka Wynika z punktami do wykonywania różnych obrazów z USA, zwłaszcza w latach 1980 - w umyśle Europejczyków. Pisze też o "Niektóre cruder reprezentacjach" z USA, który został następnie modyfikowane. kanałów telewizyjnych z różnych programów o życiu amerykańskiej były empatyczny całego świata na wydarzenia z 11 września 2001 r.

Książka zaczyna swój opis z Europy; popularne reprezentacja USA często wraca po ropy karykatury. Chociaż nie jest podziw zasobów tego kraju, jak również to możliwości technologiczne i ekonomiczne, US społeczeństwa i postać amerykańskiej wygrali kilka sympatyczny portrety w Wielkiej Brytanii i rzeczywiście istnieje już od dawna stopień utajonej wrogości wobec USA, które są udostępniane zarówno przez prawo i lewej strony.
Artykuł dzięki: