twoj-portret.pl

karykatura ceny

karykatura ceny

Top 10 powodów Black Women Pobyt panna

Tak, jest nieproporcjonalna ilość czarnych kobiet z czarnych mężczyzn i że może być, dlaczego jesteś jeszcze jedno, ale bądźmy szczera jesteś seryjny dater nieszczęścia i twoi ludzie nie są z powodu nierównowagi płci. Jesteś powodem dlaczego jesteś jeszcze jedno! Teraz, zanim pojawi się na mnie zły i wyrzucić komputer przez okno, pozwól mi wyjaśnić.

To jest tak łatwe do winy zewnętrznych lub nieożywione siły do ??relacyjnej suszy. Nikt nie lubi wierzyć, że żyją w własnym stworzył koleiny. Wielu czarnych kobiet chodzić zupełnie nie zważając na fakt, że są one odpowiedzialne za własne niepowodzenia związek i czy mogą po prostu dostosować kilka rzeczy, sukces będzie przyspieszyć swoją drogę.

Dałem dużo myśli na ten temat, a ja pod 10 najważniejszych powodów, dlaczego wiele czarnych kobiet są jeszcze jedno. Celowo spędził więcej czasu do czynienia z najbardziej istotnych powodów, ze względu na ich znaczenie. Lista jest w porządku i celem listy jest pomóc spojrzeć introspekcyjnie, odkryć, co odnosi się do ciebie, i skorygować je tak, że może się okazać, że idealne dopasowanie. Proszę o komentarz i daj mi znać, co myślisz.

1. „Mr. Right” Complex

Fundacja Kliper

Umówmy się, że nie ma czegoś takiego jak idealny! Niestety, czarne kobiety są zalewani obrazami Boris Kodjoe i myśli Derwin z gry (Pooch Hall … tak Pooch), że podświadomie oczekują, że facet ulicą mieć taki sam apel. Czarne kobiety są przyzwyczajeni do salonu piękności rozmowy o tym, co człowiek musi być (wzrost, waga, dochody, struktury kości itp …). Kończą się tworząc karykaturę z filmu Disney zamiast rzeczywistego człowieka, a następnie stać się dogmatyczna o znalezienie kogoś z każdą pożądaną cechę. Nieuchronnie, kiedy spotykają Tyrone z ulicą, stają się zniechęcony, bo nie spełnia ich oczekiwań wzniosłe, choć Tyrone jest naprawdę dobrym człowiekiem.
Artykuł dzięki: