twoj-portret.pl

karykatura cena

1. Kapitał społeczny pozwala obywatelom w rozwiązywaniu problemów zbiorowych łatwiej dzięki ulepszonej zespołowej.

2. Kapitał społeczny smary koła, które umożliwiają społeczności, aby przejść gładko przez poprawę zaufania.

3. Kapitał społeczny pomaga poszerzyć świadomość obywateli, że ich losy splatają się dzięki lepszemu zrozumieniu.Kliknij tutaj aby przejść na stronę.

4. Kapitał społeczny służy jako przewody do przepływu pomocnych informacji i zasobów, aby osiągnąć społeczności i indywidualnych celów.

uruchamianiu systemów bezpieczeństwa maszyn

5. Kapitał społeczny poprawia indywidualnych przeżywa procesów psychicznych i biologicznych. W rzeczywistości, liczne badania sugerują, życie, które są bogate w kapitał społeczny poradzić sobie z traumą i chorób znacznie bardziej efektywnie.

Kapitał społeczny Ameryki Decline

Nawet z kapitału społecznego w przeważającej zalet, Putnam potwierdza jego upadku, pisanie, "Amerykanie mają coraz większe poczucie w pewnym trzewnej poziomie rozpadających się więzi społecznych." Wyjaśnia dalej, "Ponad 80% Amerykanów powiedział, że należy położyć większy nacisk na społeczność, nawet jeśli stawia kolejne żądania od osób fizycznych." W sumie, kapitał społeczny nie jest tylko paliwo dla energetyki społecznej - niezbędnej kontroli na State Power - ale również wzmacnia indywidualne życie poprzez poczucie przynależności wywołana wewnątrz społeczności. Uderzające jest wtedy, spadek kapitału społecznego, nie tylko atakuje wolności społeczeństwa, ale także atakuje samopoczucia danej osoby. Mając tak wiele do zdobycia i tak wiele do stracenia, dlaczego nie więcej ludzi koncentruje się na przywróceniu społeczności w całej Ameryce i na Zachodzie? Kwestia ta będzie przedmiotem dalszych artykułach.

Artykuł dzięki: