twoj-portret.pl

jaki moze byc portret

jaki moze byc portret

Co jest potrzebne do rozpoczęcia pikowania

Czym jest Pikowanie?

Pikowanie jest wykonywana ręcznie, maszyny do szycia, pikowania Longarm lub systemu, i odnosi się do procesu mocowania różnych materiałów i warstw tkaniny, aby duży płaski kołdrę. Każda technika umożliwia użycie igły i nici do łączenia co najmniej dwóch warstw materiału, w celu utworzenia produktu końcowego. Najczęstszym pikowania odbywa się z trzech różnych warstw - kołdra górnym, izolacji i podłoża. Rzeczywista akt pikowania występuje jako quilter lub maszyna do szycia przechodzi igłę i nitkę przez warstwy, a następnie wprowadza igłę z powrotem przez zabezpieczyć warstwy.

Pikowanie odbywa się tam iz powrotem, jak to wszystko poprzez kołdrę, aby zabezpieczyć wszystkie kawałki. W większości przypadków, Quilters używać uruchomiony ściegu który dodaje dekoracyjny wygląd kołdrą. Kołdry są najczęściej prezentowane na łóżkach, a ściany décor, jak odzież i strój, aw ciągu kilku różnych raportowanie MSR wyrobów włókienniczych.

Co muszę wiedzieć o Quilting?

Standardowe pikowania następuje zazwyczaj cztery etapy - składając, nawarstwianie, pikowania i wiążące. Składając występuje, gdy kołdra jest szyte góry. Kołdra wyróżniają małe paski lub kwadraty tkaniny określone we wzorcu. Jest to powszechnie kolorowe i twórcze część kołdrę. Zmontowane elementy nazywane są bloki, a są to elementy, które są szyte razem, aby stworzyć pełną quilt top. Są one połączone w jeden z dwóch sposobów - albo co kawałki układa się wraz z ich krawędziami dotykanie lub sashing (małe paski tkaniny) jest przyszyty wzdłuż krawędzi każdego z nich. W niektórych przypadkach, jeden pełny kawałek materiału jest używana dla kołdry góry zamiast poskładane bloków. Pikowanie występuje wtedy, gdy trzy warstwy (top, izolacje i podłoża) są zszywane. Szwy pikowania zatrudnia w dekoracyjny wzór, który często następuje po lub uzupełnia projekt kołdrę górze.
Artykuł dzięki: